ALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄ

Strona główna » Oferta » ZABAWKI » EDUKACYJNE » ALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄ
ALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄ
ALAYSKY - GLOBUS 25 CM Z MAPĄ FIZYCZNĄ, POLITYCZNĄ I APLIKACJĄ
Producent: Dante

Globus Alaysky o średnicy 25 cm. Globus jest podświetlany, a do poprawnego funkcjonowania wymaga baterii – nie jest podłączany do kontaktu za pomocą kabla.

Posiada dwie mapy nałożone na siebie – geograficzną i polityczną.  Tym co go wyróżnia jest użycie nowoczesnych technologii – przy wyłączonym świetle na globusie widać mapę geograficzną. Po włączeniu światła LED pojawiają się informacje z mapy politycznej.

Mapa geograficzna jest w 3D, dlatego dziecko może również uczyć się przez dotyk, obserwując i czytając to, co jest napisane na mapie. Aby poprawnie go złożyć, należy złączyć ze sobą dwie części, które łączą się na równiku.

Dodatkowo, do globusa jest dołączona aplikacja, która pozwala na skanowanie konkretnych obszarów i pokazuje zwierzęta (w formie animacji) czy ciekawostki o danym terenie. Jest kilka wariantów, niektóre pozwalają na poznanie flory i fauny, krajów lub nawet przestrzeni kosmicznej.

Cena: 99.90
Dostępność:dostępny
Czas realizacji:2-3 dni robocze + czas wybranej dostawy
Koszty dostawy są obliczane wg CENNIKA
Zainteresowała Cię nasza oferta?   Poleć stronę znajomemu
Koszyk jest pusty
Ostatnio kupowane
Brelok, zawieszka do telefonu BARANEK Shaun
Brelok, zawieszka do telefonu BARANEK Shaun
Cena: 13.90
Produkt chwilowo niedostępny
Podaj twój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach
Twój adres e-mail
Prywatność
Akceptujemy
Visa Mastercard
Dotpay